Obec Dolní Lutyně

Obecní úřad

Obec Dolní Lutyně leží na severovýchodě České republiky ve Slezsku, v Moravskoslezském kraji. Severní část obce hraničí s Polskem v údolní nivě řeky Olše. Jižní část obce leží ve zvlněné krajině. Obec měla vždy převážně zemědělský charakter a dodnes většina obyvatel za prací dojíždí do okolních měst a obcí. Největším vodním tokem je řeka Olše, která protéká severní částí obce, meandruje zde a vytváří ideální podmínky pro některé druhy rostlin a živočichů.Tato oblast v okolí Věřňovic je dnes zvláště chráněné území.

Do Olše se vlévá Lutyňka na jejímž pravém břehu leží místní zámek. Říčka protéká obcí a odvádí především povrchové vody. Z větších vodních ploch se na uzemí obce nachází ještě Pískovna, Farský rybník a několik dalších menších rybníků.

OMEZENÍ ROZSAHU ÚŘEDNÍCH HODIN OBECNÍ ÚŘAD DOLNÍ LUTYNĚ

OMEZENÍ ROZSAHU ÚŘEDNÍCH HODIN S odvoláním na Usnesení vlády ČR č. 1078 ze dne 21.10.2020 o přijetí krizového opatření omezuje Obecní úřad v Dolní Lutyni úřední hodiny takto : PONDĚLÍ + STŘEDA : 09.00 hod. – 11.00 hod. 14.00 hod. – 17.00 hod. V souladu s výše uvedeným usnesením vlády žádáme občany, aby při vyřizování nutných záležitostí upřednostnili kontakt písemný, elektronický nebo telefonický před kontaktem osobním. Děkujeme.

Soubory ke stažení

oznámení446 kB

Vloženo: 04.01.2021, přečteno: 376x, vložil(a): OÚ Dolní Lutyně

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by Core Trade s.r.o. © 2012 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO