Obec Dolní Lutyně

Obecní úřad

Obec Dolní Lutyně leží na severovýchodě České republiky ve Slezsku, v Moravskoslezském kraji. Severní část obce hraničí s Polskem v údolní nivě řeky Olše. Jižní část obce leží ve zvlněné krajině. Obec měla vždy převážně zemědělský charakter a dodnes většina obyvatel za prací dojíždí do okolních měst a obcí. Největším vodním tokem je řeka Olše, která protéká severní částí obce, meandruje zde a vytváří ideální podmínky pro některé druhy rostlin a živočichů.Tato oblast v okolí Věřňovic je dnes zvláště chráněné území.

Do Olše se vlévá Lutyňka na jejímž pravém břehu leží místní zámek. Říčka protéká obcí a odvádí především povrchové vody. Z větších vodních ploch se na uzemí obce nachází ještě Pískovna, Farský rybník a několik dalších menších rybníků.

Splatnost poplatku za psa 2019

Vážení občané,
splatnost poplatku za psa je do 31.5.2019, jelikož se již nerozesílají složenky, prosíme o úhradu na OÚ v hotovosti, platební kartou, v případě bezhotovostní platby kontaktujte pracovnici OÚ, která Vám ráda sdělí variabilní symboly pro platbu. Kontakt :
kalmarova@dolnilutyne.org, tel. 552 301 296         

Vloženo: 02.01.2019, přečteno: 1215x, vložil(a): OÚ Dolní Lutyně

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by Core Trade s.r.o. © 2012 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO